3-pokoje z balkonem w centrum Pruszcza

Mieszkanie na sprzedaż
599 000,00 PLN , Pow. 48,65 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48,65 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Pruszcz Gdański , Sybiraków
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
ABC873974
Cena za m2:
12 312,44 PLN
Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 48,65 m², położone w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Mieszkanie składa się z:

  • Salonu z aneksem kuchennym: Sercem mieszkania jest jasny salon połączony z funkcjonalnym aneksem. Kuchnia w nowoczesnej zabudowie, w pełni wyposażona, zapewnia wygodę codziennego użytkowania.
  • Dwóch ustawnych pokoi: Obecnie zaaranżowanych jako komfortowa sypialnia oraz przytulny pokój gościnny/gabinet.
  • Łazienki: Wykończonej w nowoczesnym stylu, z estetycznymi akcentami kolorystycznymi.
  • Korytarza: Z miejscem na przechowywanie.
  • Balkonu: Stanowiącego idealne miejsce na poranną kawę.

Standard wykończenia
Mieszkanie jest urządzone w bardzo dobrym standardzie - jasne, nowoczesne i gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Dużym atutem nieruchomości jest:

  • pojemna zabudowa w przedpokoju na całej długości ściany,
  • liczne miejsca do przechowywania,
  • funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń,
  • estetyczne wykończenie w neutralnych kolorach.

Salon z aneksem kuchennym jest dobrze doświetlony dzięki dużym drzwiom balkonowym. Kuchnia została wyposażona w niezbędny sprzęt AGD i oferuje wygodną przestrzeń do codziennego użytkowania.

Opłaty
czynsz administracyjny latem: około 370 zł
czynsz administracyjny zimą: około 600 zł

Lokalizacja:
Mieszkanie mieści się na jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Pruszczu Gdańskim. Pełna infrastruktura handlowo- usługowa (liczne sklepy, szkoła podstawowa z krytym basenem, przedszkola, sklepy spożywcze, Stokrotka, siłownia, korty tenisowe, ścieżki rowerowe, Faktoria, przychodnie lekarskie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, banki, poczta) W odległości kilkunastu minut piechotą stacja PKP i PKS). Miejsce idealne dla osób lubiących mieć wszystko w zasięgu ręki.